KATALOG TASARIMI

KATALOG TASARIMI

Firmanızın / kurumunuzun kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve/ veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve kalıcı imajınız açısından çok önemlidir.
İyi bir tasarıma sahip bir katalog çalışmasının size her zaman geri dönüşü olacağı hususu muhakkaktır. Hizmet verdiğiniz sektöre, başka bir deyişle amacına uygun olarak hazırlanan bir katalog her zaman işlerinizde kolaylık sağladığı gibi sunumunuzu güçlendirmek adına yararlı olacaktır. Katalog tasarımı çalışmaları açısından sektörlere göre birkaç örnek vermek adına
bir armatür üreten firmayı ele alalım. Bu firma kataloglarında fazlaca yazı ve teknik bilgi kullanması yerine güzel imajlarla desteklenmiş az ve öz yazı içeren bir katalog çalışması tercih etmesi faydalı olacaktır.

Başka bir örnek olarak ise ahşap ürünler satan bir firmayı ele alalım. Bu firma da ürünlerinin resimleri yerine kartela şeklinde ürünlerin küçük gerçek kesitlerini içeren bir katalog çalışması hazırlaması daha etkili olacaktır. Günümüzde insanlar katalog tasarımlarında fazla ve gereksiz yazıları okumamakla birlikte fazla ilgi de göstermemektedirler. Müşteri ziyaretlerinizde daha etkili bir sunum için, fuarlarda ve stand tanıtımlarında insanların, firmanız veya hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını istemez misiniz? Unutmayın, sizi en iyi sunduklarınız anlatır.

Farkedilmek veya fark yaratmak istediğinizde kreatif grafik tasarım çalışmalarımızla size özel katalog tasarımları sunmaya hazırız..
Katalog tasarım hakkındaki tüm çalışmalarımız için lütfen iletişime geçiniz..